A765MU277M1ELAE050
KEMETKEMET
A765MU277M1ELAE050 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: A765MU277M1ELAE050.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A765MU277M1ELAE050 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 270UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87181 pcs Φύλλο δεδομένων A765MU277M1ELAE050.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά A765
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 190mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.8A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.508" (12.90mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 270µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 270µF