A765KN827M0GLAE012
KEMETKEMET
A765KN827M0GLAE012 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V SMD
Φύλλα δεδομένων: A765KN827M0GLAE012.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A765KN827M0GLAE012 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 199024 pcs Φύλλο δεδομένων A765KN827M0GLAE012.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά A765
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 261mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.22A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 50 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF