BM20B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
JSTJST
BM20B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER SMD 20POS ZPD
Φύλλα δεδομένων: BM20B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM20B-ZPDSS-TF(LF)(SN) Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER SMD 20POS ZPD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76314 pcs Φύλλο δεδομένων BM20B-ZPDSS-TF(LF)(SN).pdf
Αξιολόγηση τάσης 100V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά ZPD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.059" (1.50mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-2545-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 9.5mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.219" (5.56mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.059" (1.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Outer Shroud Contact Επικοινωνήστε με το σχήμα Rectangular
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
BM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Περιγραφή: CONN HEADER SHD 20POS TOP 1MM