BM20B-SRDS-G-TF
JSTJST
BM20B-SRDS-G-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER SHD 20POS TOP 1MM
Φύλλα δεδομένων: 1.BM20B-SRDS-G-TF.pdf2.BM20B-SRDS-G-TF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BM20B-SRDS-G-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER SHD 20POS TOP 1MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 71075 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BM20B-SRDS-G-TF.pdf2.BM20B-SRDS-G-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά SHD Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.039" (1.00mm) Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 455-1440-1
BM20BSRDSGTF
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.3mm
Ύψος μόνωσης 0.167" (4.25mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Solder Retention
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.039" (1.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
BM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST
Σε απόθεμα: 81311 pcs
Κατεβάστε: BM20B-SRDS-G-TF(LF)(SN).pdf
RFQ
BM20JC-10DS-0.4V(53)
BM20JC-10DS-0.4V(53)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 10POS 0.4MM SMD
Σε απόθεμα: 39503 pcs
Κατεβάστε: BM20JC-10DS-0.4V(53).pdf
RFQ
BM20B-SRDS-G-TFC(LF)(SN)
BM20B-SRDS-G-TFC(LF)(SN)
Κατεβάστε: BM20B-SRDS-G-TFC(LF)(SN).pdf
BM20B(0.8)-50DS-0.4V(51)
BM20B(0.8)-50DS-0.4V(51)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN RCPT 50POS 0.4MM SMD