BM20B-SURS-TF
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 20POS .8MM TIN TOP E
Φύλλα δεδομένων: BM20B-SURS-TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BM20B-SURS-TF
Αριθμός εξαρτήματος BM20B-SURS-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN HEADER 20POS .8MM TIN TOP E Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5511 pcs Φύλλο δεδομένων BM20B-SURS-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 30V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά SUR Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.031" (0.80mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 20 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 3.95mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.106" (2.70mm)
Χρώμα μόνωσης Natural Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.031" (0.80mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 0.2A, 0.5A