MX23A36NF6
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER PIN 36POS R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: MX23A36NF6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
360 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MX23A36NF6
Αριθμός εξαρτήματος MX23A36NF6 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER PIN 36POS R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9845 pcs Φύλλο δεδομένων MX23A36NF6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά MX23A Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.173" (4.40mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 36 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.720" (18.30mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress Waterproof Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.122" (3.10mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -