MX23A34NF6
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
MX23A34NF6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 34PS R/A REVERSE PIN
Φύλλα δεδομένων: MX23A34NF6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MX23A34NF6
Αριθμός εξαρτήματος MX23A34NF6 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 19707 pcs Φύλλο δεδομένων MX23A34NF6.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά MX23A Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.173" (4.40mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 670-3019
MX23A34NF6-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 34
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Ύψος μόνωσης 0.720" (18.30mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress Waterproof
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.122" (3.10mm)