MX23A36SF2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET HOUSING 36POS
Φύλλα δεδομένων: MX23A36SF2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MX23A36SF2
Αριθμός εξαρτήματος MX23A36SF2 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN SOCKET HOUSING 36POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7471 pcs Φύλλο δεδομένων MX23A36SF2.pdf
Σειρά MX23A σειρά Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Tray
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων 36
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Waterproof
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 36 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.098" (2.50mm)