DX07S024WJ3R400
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DX07S024WJ3R400 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT USB3.1 TYPEC SMD VERT
Φύλλα δεδομένων: 1.DX07S024WJ3R400.pdf2.DX07S024WJ3R400.pdf3.DX07S024WJ3R400.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DX07S024WJ3R400 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Τάση - Ονομαστική 20V Λήξη Solder
προδιαγραφές USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) θωράκιση Unshielded
Σειρά DX07 Συσκευασία Original-Reel®
Αλλα ονόματα 670-2950-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C
Αριθμός Λιμένων 1 Αριθμός Επαφές 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Vertical
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 10000
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Γένος Receptacle
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Surface Mount
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Τύπος υποδοχής USB - C