DX07P024MJ1R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DX07P024MJ1R1500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG USB3.1 TYPEC BRD EDGE
Φύλλα δεδομένων: 1.DX07P024MJ1R1500.pdf2.DX07P024MJ1R1500.pdf3.DX07P024MJ1R1500.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DX07P024MJ1R1500 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Τάση - Ονομαστική 20V Λήξη Solder
προδιαγραφές USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) θωράκιση Shielded
Shell / Θωρακτικό υλικό Steel, Stainless Σειρά DX07
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 670-2850-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C Αριθμός Λιμένων 1
Αριθμός Επαφές 24 τοποθέτηση Τύπος Board Edge
Κύκλοι του ζευγαρώματος 10000 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Γένος Plug
Χαρακτηριστικά Cover Λεπτομερής περιγραφή USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Plug Connector 24 Position Board Edge
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.25A, 1.25A Επικοινωνία Finish Gold