DX07B024XJ1R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DX07B024XJ1R1300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT USB3.1 TYPEC BRD EDGE
Φύλλα δεδομένων: 1.DX07B024XJ1R1300.pdf2.DX07B024XJ1R1300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DX07B024XJ1R1300 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 48970 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DX07B024XJ1R1300.pdf2.DX07B024XJ1R1300.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Λήξη Solder
προδιαγραφές USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) θωράκιση Shielded
Shell / Θωρακτικό υλικό Steel, Stainless Σειρά DX07
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 670-2849-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 80°C Αριθμός Λιμένων 1
Αριθμός Επαφές 24 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Horizontal, Mid Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 10000 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Γένος Receptacle Χαρακτηριστικά Pick and Place
Λεπτομερής περιγραφή USB - C USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed+) Receptacle Connector 24 Position Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.25A, 1.25A