IRS2008SPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRS2008SPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: IRS2008SPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRS2008SPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRS2008SPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 122497 pcs Φύλλο δεδομένων IRS2008SPBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 70ns, 30ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα SP001652868 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 2.5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Non-Inverting Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V
Τύπος πύλης N-Channel MOSFET Προσαρμοσμένη ρύθμιση Half-Bridge
Λεπτομερής περιγραφή Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 290mA, 600mA