IRS2004STRPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IRS2004STRPBF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HALF-BRIDGE 8-SOIC
Φύλλα δεδομένων: IRS2004STRPBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRS2004STRPBF
Αριθμός εξαρτήματος IRS2004STRPBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 125349 pcs Φύλλο δεδομένων IRS2004STRPBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 70ns, 35ns
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Αλλα ονόματα IRS2004STRPBFTR
SP001545396
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Non-Inverting
Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V Τύπος πύλης IGBT, N-Channel MOSFET
Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 290mA, 600mA Βάσης-εκπομπού Κορεσμός Τάσης (Max) Synchronous