IRS2011PBF
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC DRIVER HI/LO SIDE 8DIP
Φύλλα δεδομένων: IRS2011PBF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IRS2011PBF
Αριθμός εξαρτήματος IRS2011PBF Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 56577 pcs Φύλλο δεδομένων IRS2011PBF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 20 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-PDIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 25ns, 15ns
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Αλλα ονόματα SP001548586 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Συχνότητα εισόδου 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Τάση λογικής - VIL, VIH 0.8V, 2.7V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Inverting Υψηλής Τάσης Side - Max (Bootstrap) 200V
Τύπος πύλης N-Channel MOSFET Προσαρμοσμένη ρύθμιση Half-Bridge
Λεπτομερής περιγραφή Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-PDIP Τρέχουσα - Μέγιστη έξοδος (πηγή, νεροχύτης) 1A, 1A