IPA50R950CE
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA50R950CE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 4.3A PG-TO220FP
Φύλλα δεδομένων: IPA50R950CE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPA50R950CE
Αριθμός εξαρτήματος IPA50R950CE Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 4.3A PG-TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4236 pcs Φύλλο δεδομένων IPA50R950CE.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 100µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO220FP
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 950 mOhm @ 1.2A, 13V
Έκλυση ενέργειας (Max) 25.7W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Αλλα ονόματα IPA50R950CEIN
IPA50R950CEXKSA1
SP000939328
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 231pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 10.5nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 13V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 4.3A (Tc) 25.7W (Tc) Through Hole PG-TO220FP Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 4.3A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IPA50R950CEXKSA2
IPA50R950CEXKSA2
Περιγραφή: MOSFET N-CH 500V 3.7A TO-220FP