IPA50R800CE
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA50R800CE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 5A PG-TO220 FPK
Φύλλα δεδομένων: 1.IPA50R800CE.pdf2.IPA50R800CE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPA50R800CE
Αριθμός εξαρτήματος IPA50R800CE Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 5A PG-TO220 FPK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4192 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IPA50R800CE.pdf2.IPA50R800CE.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 130µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO-220-FP
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 800 mOhm @ 1.5A, 13V
Έκλυση ενέργειας (Max) 26.4W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Αλλα ονόματα IPA50R800CEXKSA1
SP000992084
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 280pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 12.4nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 13V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 5A (Tc) 26.4W (Tc) Through Hole PG-TO-220-FP Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 5A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IPA60R080P7XKSA1
IPA60R080P7XKSA1
Περιγραφή: MOSFET N-CHANNEL 600V 37A TO220
Σε απόθεμα: 27728 pcs
Κατεβάστε: IPA60R080P7XKSA1.pdf
RFQ
IPA50R800CEXKSA2
IPA50R800CEXKSA2
Περιγραφή: MOSFET N-CH 500V 4.1A TO-220FP