IPA50R650CE
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
IPA50R650CE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 6.1A TO220FP
Φύλλα δεδομένων: 1.IPA50R650CE.pdf2.IPA50R650CE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IPA50R650CE
Αριθμός εξαρτήματος IPA50R650CE Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 6.1A TO220FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4993 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IPA50R650CE.pdf2.IPA50R650CE.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 150µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PG-TO-220-FP
Σειρά CoolMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 650 mOhm @ 1.8A, 13V
Έκλυση ενέργειας (Max) 27.2W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Αλλα ονόματα IPA50R650CEXKSA1
SP000992086
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 342pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 15nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 13V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V