FS75R12KT4B11BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6
Φύλλα δεδομένων: FS75R12KT4B11BOSA1.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 798 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS75R12KT4B11BOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 798 pcs Φύλλο δεδομένων FS75R12KT4B11BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 75A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 385W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS75R12KT4_B11
SP000408752
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 48 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 4.3nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200V 75A 385W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 75A Διαμόρφωση Three Phase Inverter