FS75R12KE3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
FS75R12KE3BOSA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή προϊόντος IGBT MODULE 1200V 75A
Φύλλα δεδομένων: FS75R12KE3BOSA1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 922 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS75R12KE3BOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Περιγραφή IGBT MODULE 1200V 75A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 922 pcs Φύλλο δεδομένων FS75R12KE3BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 75A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 350W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS75R12KE3
FS75R12KE3-ND
SP000100414
Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 5.3nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Three Phase Inverter 1200V 105A 350W Chassis Mount Module
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 5mA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 105A