FS75R17KE3BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD IGBT LOW PWR ECONO3-4
Φύλλα δεδομένων: FS75R17KE3BOSA1.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 742 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 742 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FS75R17KE3BOSA1 Κατασκευαστής International Rectifier (Infineon Technologies)
Διαθέσιμη ποσότητα 742 pcs Φύλλο δεδομένων FS75R17KE3BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1700V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 75A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 465W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS75R17KE3
SP000100436
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 6.8nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Full Bridge 1700V 130A 465W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 5mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 130A Διαμόρφωση Full Bridge