FS75R07N2E4B11BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD IGBT LOW PWR ECONO2-6
Φύλλα δεδομένων: FS75R07N2E4B11BOSA1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Διαθέσιμη ποσότητα 1124 pcs Φύλλο δεδομένων FS75R07N2E4B11BOSA1.pdf
Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 650V VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 75A
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Module Σειρά -
Ισχύς - Max 250W Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα FS75R07N2E4_B11
SP000843936
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 42 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 4.6nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650V 75A 250W Chassis Mount Module Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 75A Διαμόρφωση Three Phase Inverter