MPXB185K305H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPXB185K305H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1.8UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPXB185K305H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
570 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPXB185K305H
Αριθμός εξαρτήματος MPXB185K305H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 1.8UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105390 pcs Φύλλο δεδομένων MPXB185K305H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.709" W (32.00mm x 18.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.319" (33.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 1.8µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 1.8µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression