MPXB474K305G
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPXB474K305G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPXB474K305G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
180 pcs
540 pcs
1080 pcs
2520 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPXB474K305G
Αριθμός εξαρτήματος MPXB474K305G Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 252791 pcs Φύλλο δεδομένων MPXB474K305G.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1572-1802
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.47µF