MPXB154K305E
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPXB154K305E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPXB154K305E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4900 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPXB154K305E
Αριθμός εξαρτήματος MPXB154K305E Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 427233 pcs Φύλλο δεδομένων MPXB154K305E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression