MPX685K305N
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX685K305N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6.8UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPX685K305N.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
294 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPX685K305N
Αριθμός εξαρτήματος MPX685K305N Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35878 pcs Φύλλο δεδομένων MPX685K305N.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 0.945" W (42.50mm x 24.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.752" (44.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 6.8µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression