MPX824K305G
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX824K305G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPX824K305G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2520 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPX824K305G
Αριθμός εξαρτήματος MPX824K305G Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.82UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 220022 pcs Φύλλο δεδομένων MPX824K305G.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.82µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.82µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression