MPX683K305E
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
MPX683K305E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD
Φύλλα δεδομένων: MPX683K305E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPX683K305E
Αριθμός εξαρτήματος MPX683K305E Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.068UF 10% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 643608 pcs Φύλλο δεδομένων MPX683K305E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 305V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) Σειρά MPX
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1572-1788
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.068µF