473PPB162K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473PPB162K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 10% 1.6KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 473PPB162K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 473PPB162K
Αριθμός εξαρτήματος 473PPB162K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 10% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92377 pcs Φύλλο δεδομένων 473PPB162K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 650V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Σειρά PPB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1572-1453
473PPB162K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber