473PSB202K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473PSB202K2H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 473PSB202K2H.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 473PSB202K2H
Αριθμός εξαρτήματος 473PSB202K2H Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42581 pcs Φύλλο δεδομένων 473PSB202K2H.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Σειρά PSB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm)
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 16.8 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber