473PPA302K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473PPA302K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 10% 3KVDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 473PPA302K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 473PPA302K
Αριθμός εξαρτήματος 473PPA302K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 10% 3KVDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32762 pcs Φύλλο δεδομένων 473PPA302K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 3000V (3kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 750V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.886" Dia x 1.339" L (22.50mm x 34.00mm) Σειρά PPA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 17.8 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 750V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
473PPA302KD23
473PPA302KD23