336XMPL010MG19
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336XMPL010MG19 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 336XMPL010MG19.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
14000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 336XMPL010MG19 Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116417 pcs Φύλλο δεδομένων 336XMPL010MG19.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά XMPL
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.0143 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 33µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 3.0143 Ohm 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές Decoupling