336ULR025MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336ULR025MFF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H
Φύλλα δεδομένων: 336ULR025MFF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 336ULR025MFF
Αριθμός εξαρτήματος 336ULR025MFF Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 252875 pcs Φύλλο δεδομένων 336ULR025MFF.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά ULR
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 102.5mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.05A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.02 Ohm
Λεπτομερής περιγραφή 33µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5.02 Ohm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 33µF