336TTA250M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336TTA250M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 250V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 336TTA250M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 336TTA250M
Αριθμός εξαρτήματος 336TTA250M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 250V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92850 pcs Φύλλο δεδομένων 336TTA250M.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.512" Dia x 1.220" L (13.00mm x 31.00mm)
Σειρά TTA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 190mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 290.7mA @ 50kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Αλλα ονόματα 1572-1718
336TTA250M-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10.048 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 10.048 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose