336HC5500KR
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336HC5500KR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 33UF 10% 500VAC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.336HC5500KR.pdf2.336HC5500KR.pdf3.336HC5500KR.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 270 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 270 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 336HC5500KR
Αριθμός εξαρτήματος 336HC5500KR Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 33UF 10% 500VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 270 pcs Φύλλο δεδομένων 1.336HC5500KR.pdf2.336HC5500KR.pdf3.336HC5500KR.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 500V
Ανοχή ±10% Λήξη Threaded, Female
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.016" Dia (102.00mm) Σειρά HC5
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.819" (71.60mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 300 µOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP)
Λεπτομερής περιγραφή 33µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP) Axial, Can - Screw Terminals χωρητικότητα 33µF