336CKS250M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336CKS250M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 250V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 336CKS250M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 336CKS250M
Αριθμός εξαρτήματος 336CKS250M Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 250V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 326069 pcs Φύλλο δεδομένων 336CKS250M.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά CKS Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 260mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10.048 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10.048 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose