336KXM100MJP
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 100V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 336KXM100MJP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 336KXM100MJP
Αριθμός εξαρτήματος 336KXM100MJP Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 100V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 872640 pcs Φύλλο δεδομένων 336KXM100MJP.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά KXM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 120mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 300mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 400 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.0238 Ohm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.0238 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές Bypass, Decoupling
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
336KXM050M
336KXM050M
Περιγραφή: CAP ALUM 33UF 20% 50V THRU HOLE