MCD501-18IO1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SCR THRYRISTOR 1800V WC-501
Φύλλα δεδομένων: 1.MCD501-18IO1.pdf2.MCD501-18IO1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD501-18IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD501-18IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή SCR THRYRISTOR 1800V WC-501 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5631 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCD501-18IO1.pdf2.MCD501-18IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.8kV Δομή Series Connection - SCR/Diode
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση WC-501 Θερμοκρασία λειτουργίας 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.8kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount WC-501 Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) -