MCD200-14IO1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIODE 1400V Y4-M6
Φύλλα δεδομένων: MCD200-14IO1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD200-14IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD200-14IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIODE 1400V Y4-M6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1089 pcs Φύλλο δεδομένων MCD200-14IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.4kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y4-M6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.4kV 340A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Y4-M6 Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 340A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 216A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 8000A, 8600A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA