MCD220-16IO1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIODE 1800V Y2-DCB
Φύλλα δεδομένων: MCD220-16IO1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 862 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD220-16IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD220-16IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIODE 1800V Y2-DCB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 862 pcs Φύλλο δεδομένων MCD220-16IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y2-DCB
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 140°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 400A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Y2-DCB Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 400A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 250A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 8500A, 9000A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 150mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA