MCD162-16IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCD162-16IO1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIODE 1600V Y4-M6
Φύλλα δεδομένων: MCD162-16IO1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD162-16IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD162-16IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIODE 1600V Y4-M6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1707 pcs Φύλλο δεδομένων MCD162-16IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Y4-M6
Αλλα ονόματα MCD16216IO1
Q3435409
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV 300A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Y4-M6
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 300A Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 190A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 6000A, 6400A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA Αριθμός μέρους βάσης MC*162