MCD132-12IO1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR/DIODE 1200V Y4-M6
Φύλλα δεδομένων: MCD132-12IO1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
6 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCD132-12IO1
Αριθμός εξαρτήματος MCD132-12IO1 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOD THYRISTOR/DIODE 1200V Y4-M6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1587 pcs Φύλλο δεδομένων MCD132-12IO1.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Δομή Series Connection - SCR/Diode Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-240AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 1 Diode
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV 300A Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount TO-240AA Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 300A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 130A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 4750A, 5080A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 200mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA