MCC501-16IO2
IXYS CorporationIXYS Corporation
MCC501-16IO2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος SCR THY PHASE LEG 1600V WC-501
Φύλλα δεδομένων: 1.MCC501-16IO2.pdf2.MCC501-16IO2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 450 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC501-16IO2
Αριθμός εξαρτήματος MCC501-16IO2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή SCR THY PHASE LEG 1600V WC-501 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 450 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCC501-16IO2.pdf2.MCC501-16IO2.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.6kV Δομή Series Connection - All SCRs
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση WC-501 Αλλα ονόματα MCC501-16IO1
MCC501-16IO1-ND
MCC50116IO2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount WC-501
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 14500A @ 50Hz Αριθμός μέρους βάσης MC*501