MCC501-12IO2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 12KV
Φύλλα δεδομένων: 1.MCC501-12IO2.pdf2.MCC501-12IO2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 436 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC501-12IO2
Αριθμός εξαρτήματος MCC501-12IO2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 436 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCC501-12IO2.pdf2.MCC501-12IO2.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.2kV Δομή Series Connection - All SCRs
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.2kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 14500A @ 50Hz