MCC501-14IO2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD THYRISTOR DUAL 14KV
Φύλλα δεδομένων: 1.MCC501-14IO2.pdf2.MCC501-14IO2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 458 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 458 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCC501-14IO2
Αριθμός εξαρτήματος MCC501-14IO2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 458 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCC501-14IO2.pdf2.MCC501-14IO2.pdf
Τάσης - μέλος Off 1.4kV Δομή Series Connection - All SCRs
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 2 SCRs τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.4kV Series Connection - All SCRs Chassis Mount Module Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 14500A @ 50Hz