IXTT440N055T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT440N055T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 55V 440A TO-268
Φύλλα δεδομένων: IXTT440N055T2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTT440N055T2
Αριθμός εξαρτήματος IXTT440N055T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 440A TO-268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9055 pcs Φύλλο δεδομένων IXTT440N055T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.8 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 1000W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 25000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 405nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 55V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 55V 440A (Tc) 1000W (Tc) Surface Mount TO-268 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 440A (Tc)