IXTT50P085
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT50P085 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 85V 50A TO-268
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTT50P085
Αριθμός εξαρτήματος IXTT50P085 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET P-CH 85V 50A TO-268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4953 pcs Φύλλο δεδομένων
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 25A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 300W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 150nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 85V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 85V 50A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)