IXTT360N055T2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTT360N055T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 55V 360A TO268
Φύλλα δεδομένων: IXTT360N055T2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTT360N055T2
Αριθμός εξαρτήματος IXTT360N055T2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 55V 360A TO268 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9976 pcs Φύλλο δεδομένων IXTT360N055T2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-268
Σειρά TrenchT2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 100A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 935W (Tc) Συσκευασία Tube
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 20000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 330nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 55V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 55V 360A (Tc) 935W (Tc) Surface Mount TO-268 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 360A (Tc)