IXTN90N25L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN90N25L2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 90A SOT-227
Φύλλα δεδομένων: IXTN90N25L2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN90N25L2
Αριθμός εξαρτήματος IXTN90N25L2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 90A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3767 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN90N25L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 735W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 23000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 640nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 90A (Tc) 735W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)