IXTN62N50L
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN62N50L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 500V 62A SOT-227
Φύλλα δεδομένων: IXTN62N50L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN62N50L
Αριθμός εξαρτήματος IXTN62N50L Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 62A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1906 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN62N50L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 500mA, 20V
Έκλυση ενέργειας (Max) 800W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 11500pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 550nC @ 20V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 20V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 62A (Tc) 800W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 62A (Tc)