IXTN8N150L
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN8N150L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1500V 7.5A SOT-227B
Φύλλα δεδομένων: IXTN8N150L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN8N150L
Αριθμός εξαρτήματος IXTN8N150L Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1500V 7.5A SOT-227B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2570 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN8N150L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 8V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.6 Ohm @ 4A, 20V
Έκλυση ενέργειας (Max) 545W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 250nC @ 15V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 20V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1500V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1500V 7.5A (Tc) 545W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)